Projektowanie graficzne

 

Nowe marki.
Staramy się stworzyć unikatowy wizerunek dla nowych marek, nie zapominając jednocześnie o tych starszych. Zdajemy sobie sprawę, że nieprzerwane zmiany zachodzące na rynku powodują nacisk na nowe, świeże spojrzenie na różne marki. Mając to na uwadze analizujemy specyfikę charakteru danej marki po to aby zbudować jak najlepsze rozwiązanie dla niej.

Projektowanie grafiki stron internetowych (web design).
Projektujemy nowoczesne, eleganckie i zarazem funkcjonalne i wpadające w oko szaty graficzne stron www. Wykorzystujemy przy tym nasze doświadczenie, które daje nam możliwość stworzenia projektów nieszablonowych, oferujących doskonałą prezentację zawartości merytorycznej danego serwisu.

Masz ciekawą koncepcję? Zadzwoń lub napisz do nas, a dowiesz się co jeszcze możemy dla Ciebie zaprojektować. Jesteśmy również otwarci na interesujące pomysły z Twojej strony.

 

Demonstracja produktów i usług.
Zajmujemy się tworzeniem materiałów reklamowych, takich jak: ulotki, postery, wizytówki, które mogą być przeznaczone do druku w każdym formacie. Staramy się nie podążać ścieżką standardowych konwencji, wybierając niepowtarzalne i kreatywne rozwiązania graficzne. Dostarczamy gotowe rozwiązania projektowe, jednak nie drukujemy materiałów reklamowych.

 
 
 
 

Sklepy Online

Projektowanie graficzne

Tożsamość firmy

Pozycjonowanie i audyt witryn

Kierowanie serwisem www

Comments are closed.