Pakiety serwisowe

 

Mając na uwadze naszego klienta i chcąc sprostać jego oczekiwaniom jak najlepiej, dajemy Państwu do wyboru różnorodne pakiety serwisowe. W ramach zryczałtowanej, comiesięcznej opłaty zapewniamy między innymi regularne wizyty serwisanta, audyt sprzętu i oprogramowania, komputer zastępczy w przypadku awarii oraz stałą, nielimitowaną pomoc techniczną przez telefon.

 

Przykładowy cennik, pakietów stałej opieki informatycznej
Nazwa pakietu Czas reakcji na zgłoszenie serwisowe Pakiet godzin pracy u klienta Pakiet godzin pracy zdalnej Cena pakietu** Cena godzin dodatkowych**
Klienci nie korzystający z opieki serwisowej do 10h + czas dojazdu - - 95 zł za pierwszą godzinę 70 zł/godz.
Klienci korzystający ze Stałych pojedynczych usług serwisowych do 8h + czas dojazdu - - 85 zł za pierwszą godzinę 60 zł/godz.
Brązowa opieka informatyczna do 6h + czas dojazdu 3h wizyt pon - pt od 8.00 do 18.00 3h pon - pt od 8.00 do 18.00 249 zł 55 zł/godz.
Srebrna opieka informatyczna do 4h + czas dojazdu 4h wizyt pon - pt od 8.00 do 18.00 4h pon - pt od 8.00 do 18.00 320 zł 50 zł/godz.
Złota opieka informatyczna do 3h + czas dojazdu 5h wizyt pon - pt, prace konserwacyjne mogą odbywać się w godzinach zamknięcia przedsiębiorstwa 6h pon - pt, konserwacyjne mogą odbywać się w godzinach zamknięcia przedsiębiorstwa 500 zł 45 zł/godz.
Platynowa opieka informatyczna natychmiastowa reakcja na zgłoszenie, zależna od czasu dojazdu 7h wizyt pon - pt, prace konserwacyjne mogą odbywać się w godzinach zamknięcia przedsiębiorstwa oraz w soboty 10h pon - pt, konserwacyjne mogą odbywać się w godzinach zamknięcia przedsiębiorstwa 700 zł 45 zł/godz.
Diamentowa opieka informatyczna natychmiastowa reakcja na zgłoszenie, zależna od czasu dojazdu 20h wizyt pon - pt, prace konserwacyjne mogą odbywać się w godzinach zamknięcia przedsiębiorstwa oraz w soboty i niedziele 20h pon - pt, konserwacyjne mogą odbywać się w godzinach zamknięcia przedsiębiorstwa oraz soboty i niedziele 1600 zł 20 zł/godz.
Bezpłatny dojazd na terenie Wrocławia, poza terenem Wrocławia obowiązuje stawka 1zł /km.
* Wszystkie prezentowane ceny są w kwocie netto.
** Pomoc telefoniczna bezpłatna (opłata za połączenie telefoniczne wg stawek operatora)
 
 
 
 

Usługi informatyczne

Outsourcing IT

Obsługa informatyczna

Audyt informatyczny

Pakiety serwisowe

Comments are closed.